De verplichting van kassa

We beheren een winkel waar de omzet wordt geregistreerd met behulp van de kassa. Heel vaak willen klanten de gekochte goederen in vreemde valuta geven, meestal in euro's. Is het mogelijk om in een kassa in een andere valuta te registreren?

Verhuizen met kunst. 111 par. 3a, punt 1 van de btw-wet, bijhouden van registers met behulp van kassa's, BTW-belastingplichtigen zijn verplicht om een fiscaal ontvangstbewijs of factuur van alle verkopen af te drukken en daarnaast om een gedrukt document aan de klant te bezorgen.

In § 10 para. 1 punt 14 van de verordening met betrekking tot technische voorwaarden, ook in § 8 par. 1 punt 14 van de verordening op kasregisters, met inbegrip van gegevens die moeten worden behaald in een fiscale rekening, moeten we noodzakelijkerwijs de valuta waarin de verkoop is vastgelegd, ten minste voor de gehele brutoverkoophoeveelheid.

De belangrijkste criteria en technische voorwaarden waaraan kassaregisters moeten voldoen, zijn vastgelegd in punt 2 van de verordening met betrekking tot technische voorwaarden.

Dus, in de wetenschap § 14 paragraaf. 1 van de verordening programma voor de verkoop van de fabriek zou moeten hebben, onder andere, functie: het mogelijk maken de belastingbetaler introductie van het hernoemen van de valuta waarin de inventaris van de verkoop of de snelkoppeling moet opnemen, en ook om de veranderingen van tevoren programmeren door een tijd van verandering is aangetroffen; besparen tijd en de begintijd van het houden van de verkoop records in de tegenovergestelde valuta in de fiscale geheugen, en ook de omzetting van de som van het bedrag van de bruto-omzet voor de andere valuta's, met als gevolg van de conversie op een kosteneffectieve en het indienen van betaling vereist om te worden opgenomen op grond van de fiscale de fiscale logo gegevenseenheden ; omzetting moet met een nauwkeurigheid van ten minste zes decimalen uitgevoerd en het effect van de conversie moet worden afgerond op twee decimalen.

Speciaal voor de afkorting van buitenlandse valutanamen worden de door de Poolse Bank of Poland gebruikte benamingen gebruikt.

Daarom, als een belastingbetaler het doel heeft om goederen te verkopen aan consumenten die hun waarde in vreemde valuta betalen, dan moeten ze in de regel een kassa hebben, uitgerust met een positie waardoor de wisselkoers kan worden geconverteerd.

Uit het formulier dat in de vraag is beschreven, kan worden afgeleid dat de prijs voor gekochte goederen live is in euro's, in de loop waarin de waarde van de verkopen in zloty wordt gepresenteerd. Regelgeving die de btw hanteert, regelt niet de vraag welke wisselkoers we moeten toelaten om het zloty bedrag in euro om te zetten.